شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

با محوریت کانون های خادمیاری ورزش کشور برگزار شد

رقابت 800 ورزشکار در قالب 110 تیم در جشنواره «خورشید ولایت»

در جام خورشید ولایت که با محوریت کانون های خادمیاری ورزش کشور و به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی توسط تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شده بود 800 ورزشکار در قالب 110 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند. 
رقابت 800 ورزشکار در قالب 110 تیم در جشنواره «خورشید ولایت»

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، علی‌اکبر هاشمی‌جواهری، مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: این مجموعه مجهز ورزشی یکی از برکات انقلاب اسلامی است، لذا مجموعه رقابت‌هایی در رشته‌های متنوع برای اقشار و سنین مختلف در جهت پاسداشت چهلمین سالگردانقلاب اسلامی برگزار شد.
وی با بیان اینکه این مسابقات با محوریت کانون های خادمیاری ورزش کشور برگزار می شود، بیان کرد: حدود 800 ورزشکار در قالب 110 تیم در رده‌های نوجوانان، پیشکسوتان، جانبازان و معلولان و رشته‎های ویژه بانوان در دهه مبارک فجر در جشنواره «خورشید ولایت» با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در خصوص کم و کیف برپایی این رقابت‌ها افزود: مسابقات نوجوانان در رشته‌های شنا، دوومیدانی، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی و ورزش باستانی و برای رده پیشکسوتان نیز مسابقاتی در رشته‌های فوتسال، والیبال و باستانی در نظر گرفته شده بود.
هاشمی‌جواهری تصریح کرد: مسابقات تیراندازی با تفنگ، والیبال نشسته و شنا ویژه جانبازان و معلولین و در حوزه ورزش بانوان هم رقابت‌هایی در رشته‌های والیبال، آمادگی جسمانی و شنا تدارک دیده شده بود که طی امروز صبح و عصر برگزار می شود.
وی همچنین یادآور شد: همه این مسابقات در سطح قهرمانی استان برگزار خواهد شد و کلیه هزینه‌های برپایی رقابت‌ها بر عهده موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی است؛ همچنین حکم و مدال قهرمانی به تیم‌های قهرمان اهدا می‌شود. 
 
خورشید ولایت-دهه فجر-تربیت بدنی-مسابقه-آستان قدس رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.