شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی صورت گرفت

آغاز عملیات عمرانی دو طرح‌ ورزشی به وسعت 3500 مترمربع در حاشیه شهر مشهد

در راستای توزیع عادلانه امکانات ورزشی در سطح شهر مشهد و برای استفاده همه اقشار، عملیات عمرانی دو مجموعه بزرگ ورزشی با مساحت سه هزار و 500 مترمربع تحت نظر موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد. 
آغاز عملیات عمرانی دو طرح‌ ورزشی به وسعت 3500 مترمربع در حاشیه شهر مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مطابق برنامه‌زیری ‌های صورت گرفته توسط موسسه تربیت بدنی آستان قدس جهت احداث سالن ‌های چندمنظوره در مناطق حاشیه شهر، عملیات عمرانی دو طرح ورزشی در دو نقطه شهر مشهد کلید خورد. 
بر این اساس، یکی از طرح‌های مهم در حال احداث موسسه تربیت بدنی آستان قدس ویژه بانوان و با هدف تفکیک فضای ورزشی بانوان از بخش‌ آقایان در نظر گرفته شده است.
عملیات عمرانی سالن شماره دو مجموعه ورزشی بانوان در زمین مجاور مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی به مساحت هزار و 600 مترمربع زیربنا به منظور ساخت سالن‌های ورزشی چندمنظوره آغاز شده و بنا است تا ابتدای سال 98 افتتاح شود.
دیگر طرح‌ بزرگ این موسسه ورزشی در منطقه شهرک شهید رجایی جهت احداث دو سالن توپی و غیرتوپی برای استفاده بانوان و آقایان است.
طبق پیش‌بینی‌ های انجام شده، قرار است سالن‌ توپی با مساحتی حدود هزار و 200 مترمربع و سالن غیرتوپی به مساحت 700 مترمربع طی دو ماه از آغاز عملیات به بهره‌براری برسد و این مجموعه از ابتدای سال 98 آماده استفاده عمومی شود.
لازم به یادآوری است؛ این مجموعه تربیت بدنی طرح‎های عمرانی دیگری را از جمله احداث یک زمین فوتبال در منطقه شهرک شهید رجایی، احداث دو سالن توپی و غیرتوپی و به‌سازی گود کشتی باچوخه در منطقه مهدی‌آباد در بلوار توس در دست اقدام دارد که به زودی عملیات اجرایی آن‌ها آغاز خواهد شد. 
 
عملیات عمرانی-تربیت بدنی-احداث-سالن 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.