شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

در راستای گرامیداشت یاد وخاطره شهدای مدافع حرم صورت می گیرد؛

آغاز به کار رسمی پویش ملی مطالعاتی«در هوای انقلاب» از منزل شهید مرتضی عطایی

همزمان با شب میلاد حضرت زینب (س)، مراسم آغاز به کار رسمی پویش مطالعاتی«در هوای انقلاب» در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در منزل شهید مدافع حرم مرتضی عطایی، فرمانده لشگر عمار تیپ فاطمیون در مشهد برگزار می شود. 
آغاز به کار رسمی پویش ملی مطالعاتی«در هوای انقلاب» از منزل شهید مرتضی عطایی

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مراسم آغاز به کار رسمی پویش ملی مطالعاتی«در هوای انقلاب» توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) به همراه رونمایی از پوستر برنامه و معرفی سه عنوان کتاب بخش نخست این پویش مطالعاتی جمعه 21 دی ماه در منزل پدری شهید مدافع حرم، مرتضی عطایی به همراه تقدیر و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام برگزار می شود.
در مراسم آغاز به کار رسمی پویش مطالعاتی«در هوای انقلاب»، کتاب های بخش نخست این پویش برگرفته از آثار با موضوع رمان های انقلابی به‌نشر با عناوین «خلوت مدیر»، «تیغ و تاج» و «آدم های غلط» معرفی خواهند شد.
این پویش ملی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، معرفی و اشتراک کتاب‌های خوانده شده در فضای مجازی توسط «به‌نشر» در سه بخش برگزار می شود که در بخش نخست علاقه مندان می توانند با خرید و مطالعه یکی از سه عنوان کتاب ذکر شده و پاسخ به سوالات در قرعه کشی این بخش شرکت نمایند.
در بخش دوم پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» کتاب های «هندسه انقلاب»، «شب ظلمانی شاهنشاهی»، «ره رهرو رهبر»، «صورت و سیرت انقلاب اسلامی»، «روشنای آینده»، مجموعه 12 جلدی «در هوای انقلاب»، مجموعه 12 جلدی «شاه فراری شده»، «رویای آق تاریم»، «دشت یاغی ها»، «آژان برازنده»، «قطب نمای بصیرت»، «عطر خنده امام»، «روح سبز ما! بهار ما! سلام» به عنوان آثار انقلابی از بسته پیشنهادی «به‌نشر» و «انتشارات انقلاب اسلامی» به عنوان منابع این پویش مطالعاتی انتخاب شده است که این بخش ویژه شرکت در فضای مجازی می باشد.
بخش سوم این پویش نیز به معرفی آثار برتر انقلاب با توجه به نفوذ گروه های مرجع در میان نوجوانان و جوانان با همکاری شخصیت ها و گروه های مرجع و رسانه ای در فضای مجازی اختصاص دارد.
مراسم آغاز به کار رسمی پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» جمعه 21 دی ماه ساعت 20 در منزل پدر شهید مدافع حرم، مرتضی عطایی واقع در قاسم آباد، بلوار شاهد 50 برگزار خواهد شد.
یادآور می شود: جانباز شهید مدافع حرم مرتضی عطایی، فرمانده لشگر عمار تیپ فاطمیون پس از رشادت های فراوان سرانجام در سال ۱۳۹۵ و همزمان با روز عرفه در منطقه لاذقیه سوریه به مقام رفیع شهادت نائل آمد. 
 
به نشر-پویش ملی مطالعاتی«در هوای انقلاب» -کتاب-مدافع حرم-شهید عطائی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.