شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

با هدف افزایش تعاملات فرهنگی صورت گرفت

دیدار مدیران موسسه امام خمینی(ره) با رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی

مدیران موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با هدف افزایش تعاملات فرهنگی با رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی دیدار کردند. 
دیدار مدیران موسسه امام خمینی(ره) با رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، جمعی از مدیران و معاونان موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی دیدار و در خصوص زمینه‌های همکاری و تعاملات فرهنگی با آستان قدس رضوی به بحث و گفتگو پرداختند.
حجت الاسلام والمسلمین حجت گنابادی نژاد، رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این دیدار به تشریح فعالیت‌های سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی پرداخت و عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) می‌توانیم در عرصه‌های مختلفی که مؤسسات زیرمجموعه سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی فعالیت دارند تعاملات ارزنده‌ای داشته باشیم.
همچنین حجت‌الاسلام محمدناصر سقای بی‌ریا، معاون پژوهشی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) نیز در این این دیدار ضمن ابراز تمایل از همکاری با سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی اظهار کرد: بسترهای مناسبی برای همکاری با سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی وجود دارد از این رو برای افزایش تعاملات فرهنگی آماده همکاری با آستان قدس رضوی هستیم.
گفتنی است تفاهم‌نامه‌ای برای هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت طرفین در عرصه‌های فرهنگی و آموزشی میان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منعقد شده است. 
 
موسسه امام خمینی(ره)-سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی-تفاهم نامه 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.