شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

باهدف آشنایی بیشتر و افزایش همکاری ها صورت گرفت

بازدید نمایندگان آستان مقدس حضرت علی(ع) از مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی

مدیر عامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: جمعی از نمایندگان آستان مقدس حضرت علی(ع) از مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی بازدید کردند و از نزدیک با این مجموعه آشنا شدند. 
بازدید نمایندگان آستان مقدس حضرت علی(ع) از مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی،  مسعود فرزانه با اشاره به این خبر اظهار کرد: این گروه از بازدیدکنندگان ضمن حضور در مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی با بخش‌های مختلف مرکز چاپ و نشر قرآن کریم و همچنین روند چاپ در این مرکز آشنا شدند.
وی عنوان کرد: ارائه نمونه قرآن‌ها و کتب ادعیه چاپ شده، ارائه قرآن‌های نفیس چاپ شده مربوط به موزه آستان قدس رضوی و ارائه پیشنهاد جهت باز نشر نفایس موزه و گنجینه آستان مقدس حضرت علی(ع) از مهم‌ترین دستاوردهای این دیدار بود.
مدیر عامل مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی در این بازدید به معرفی بخش‌هایی از فعالیت‌های این مؤسسه اشاره و عنوان کرد: این مؤسسه مرکزی تخصصی، مجهز و روزآمد برای تولید سفارشات چاپی است که با حسن استفاده از اعتبار و جایگاه رفیع آستان قدس رضوی و بر فراز سه دهه تجربه و قدمت، توانایی انجام کلیه خدمات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ را در گستره منطقه‎ای، ملی و بین المللی داراست.
فرزانه ادامه داد: این مؤسسه امکان تأمین جامع نیازهای مشتریان به صورت متمرکز و یکپارچه و تولید انواع کتاب جلد سخت و نرم، قرآن، آثار نفیس، انواع محصولات تبلیغی، چاپ دیجیتال، چاپ سلفون و لفاف، خدمات بسته بندی و خدمات تکمیلی را دارد.

عقد تفاهم‌نامه همکاری بین آستان حضرت علی(ع) و موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی
شایان ذکر است طی برگزاری جلسه‌ای با نمایندگان این آستان مقدس در خصوص نیازمندی‎های آستان مقدس حضرت علی(ع)، از جمله محصولات و کتب، مقرر شد مجموعه 4 جلدی قرآن کریم، مفاتیح الجنان، صحیفه سجادیه و نهج البلاغه آماده و برای قفسه‌های حرم حضرت علی(ع) چاپ شود.  توافق در خصوص همکاری در راستای تهیه 21 قلم محصول فرهنگی اعم از کتاب مجله و دفاتر دانش‌آموزی مورد نیاز آستان مقدس حضرت علی(ع) و آماده‌سازی سررسید خاص این آستان برای سال جدید میلادی از سوی این موسسه از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه بود. 
 
آستان مقدس حضرت علی(ع)-مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی-بازدید 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.