شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

همزمان با هشتاد و یکمین سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس(ره)

دومین جشنواره داستان نویسی «ماه مجلس» برگزار می‌شود

موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی با همکاری به‌نشر، دومین جشنواره داستان نویسی شهید مدرس(ره) با عنوان «ماه مجلس» را برگزار می‌کند. 
 دومین جشنواره داستان نویسی «ماه مجلس» برگزار می‌شود


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، مدیرعامل موسسه موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی گفت: فراخوان برگزاری این جشنواره همزمان با هشتاد و یکمین سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس(ره) منتشر شده است.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمد جواد رئوف سیدنژاد هدف از برگزاری دومین جشنواره داستان نویسی شهید مدرس(ره) را معرفی پرچمدار سیاست و دیانت، کشف و پرورش استعدادهای ادبی و ارتباط با نویسندگان و اهل قلم عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان، محققین، نویسندگان و اهل‌قلم در تمامی گروه‌های سنی می‌توانند آثار خود را با موضوع سیره عملی، سبک زندگی، ویژگی‌های شخصیتی (شهامت و شجاعت، ساده زیستی، آزادگی، قناعت و...) ایام زندگی، تبعید، تحصیل، شهادت و زیارت‌گاه شهید مدرس(ره) در قالب داستان کوتاه به دبیرخانه این جشنواره واقع در مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) ارسال کنند.
وی ادامه داد: از هر شرکت‌کننده حداکثر دو اثر مستقل پذیرفته می‌شود، آثار ارسالی نباید در نشریات، ویژه نامه‌ها و جشنواره‌ها، مجموعه داستانی فردی یا جمعی به صورت کتاب منتشر شده باشد.
مدیرعامل موسسه موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی تصریح کرد: نویسندگان می‌توانند آثار خود را از طریق ایمیل و یا روی CD حداکثر تا روز 30 بهمن به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
سیدنژاد با اشاره به بازخوانی و انتخاب آثار 15 اسفندماه انجام می‌شود، ادامه داد: به 3 داستان برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود و داستان‌های منتخب نیز ویرایش شده و به صورت کتاب چاپ خواهد شد. 
 
هشتاد و یکمین سالگرد شهادت آیت‌الله مدرس(ره)-مدرس-به نشر- موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی- جشنواره داستان نویسی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.