شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

حمید بنایی درباره «باغ اردوگاه خاتون» می‌گوید:

«باغ اردوگاه خاتون»در نهادینه سازی فرهنگ غنی اسلام نقش بسزایی دارد

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: «باغ اردوگاه خاتون» در راستای نهادینه سازی فرهنگ غنی اسلام در میان بانوان جامعه نقش بسزایی دارد. 
«باغ اردوگاه خاتون»در نهادینه سازی فرهنگ غنی اسلام نقش بسزایی دارد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی  به منشور هفتگانه ابلاغی مقام معظم رهبری به تولیت آستان قدس رضوی در حوزه محرویت زدایی، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی اشاره و اظهار کرد: افتتاح باغ اردوگاه خاتون ویژه بانوان در شهر مشهد مقدس با رویکرد تفریحی-فرهنگی، اقدام بسیار شایسته‌ای از سوی آستان قدس رضوی در عرصه فرهنگی است.
وی با تاکید بر اینکه رویکرد فرهنگی آستان قدس رضوی در شرایط کنونی کشور بسیار مطلوب است، بیان کرد: انجام هر نوع عملکرد مثبت در راستای ارتقاء جایگاه فرهنگی و اجتماعی کشور از سوی آستان قدس رضوی همراه با رویکرد اسلامی قطعا با استقبال بی‌نظیر مردم مواجهه خواهد شد.
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشهد مقدس به دلیل جمعیت بالا با مشکلات اجتماعی و فرهنگی بسیاری مواجهه است لذا برای رفع این معضلات باید با فرهنگ غنی اسلام آشنا بشویم تا سپس در جامعه نهادینه سازی این فرهنگ صورت بگیرد و اردوگاه باغ خاتون در این زمینه می‌تواند موثر واقع شود.
بنایی برگزاری کلاس‌های آموزشی در باغ اردوگاه خاتون ویژه بانوان با محوریت تحکیم خانواده و با هدف ارتقاء کیفیت فرهنگ جامعه را بسیار موثر دانست و گفت: اکنون فعالیت فرهنگی در کشور دارای متولیان بسیاری است و از این طریق باید فرهنگ جامعه مورد اصلاح قرار گیرد تا انشاءالله مشکلات اقتصادی و اشتغال که وابسته به ضعف فرهنگی است رفع گردد. 
 
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی -«باغ اردوگاه خاتون»-بانوان-حمید بنایی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.