شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

همزمان با انتشار سوالات مرحله نهایی رمان جذاب و عاشقانه «به‌نشر» صورت می‌گیرد؛

قرعه‌کشی آخرین هفته مسابقه ملی کتابخوانی«دعبل و زلفا»

مدیرعامل به‌نشر از قرعه‌کشی آخرین هفته مسابقه ملی کتابخوانی«دعبل و زلفا» و آغاز انتشار سوالات مرحله نهایی این مسابقه خبر داد. 
قرعه‌کشی آخرین هفته مسابقه ملی کتابخوانی«دعبل و زلفا»


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، حسین سعیدی با اشاره به اینکه مسابقه ملی کتابخوانی «دعبل و زلفا» از 24 تیر ماه امسال و همزمان با دهه کرامت آغاز شد، اظهار کرد: تاکنون حدود 6 هزار نفر با خرید این اثر در مسابقه ملی کتابخوانی «دعبل و زلفا» شرکت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه انتشارات آستان قدس رضوی دوشنبه هر هفته قرعه‌کشی این مسابقه را در فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی در نقاط مختلف شهر مشهد برگزار می‌کرد، افزود: این مراسم هر هفته 6 برگزیده داشت که جوایزی شامل یک جایزه چهار میلیون ریالی(کمک هزینه سفر به مشهد)، دو جایزه یک میلیون ریالی(کارت خرید کتاب و سوغات) و سه بسته متبرک فرهنگی به برگزیدگان تعلق می گرفت.
سعیدی خاطرنشان کرد: قرعه‌کشی هفته هفدهم مسابقه «دعبل و زلفا» همزمان با جشن امضاء و رونمایی از چاپ چهلم این اثر با حضور مظفر سالاری نویسنده کتاب همزمان با برگزاری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد به صورت ویژه 12 برگزیده داشت که تعداد کل برندگان را به عدد 108 و از 21 استان کشور رساند.
وی با اعلام خبر پایان قرعه‌کشی های هفتگی مسابقه کتابخوانی«دعبل و زلفا» یادآور شد: قرعه‌کشی هفته هجدهم و پایانی این مسابقه دوشنبه 12 آذر ماه در ستاد مرکزی مسابقه ملی کتابخوانی «دعبل و زلفا» برگزار می‌شود.
مدیرعامل به‌نشر همچنین از آغاز اعلام انتشار سوالات مرحله نهایی قرعه‌کشی این مسابقه خبر داد و تصریح کرد: سوالات مرحله نهایی مسابقه ملی کتابخوانی «دعبل و زلفا» صبح روز سه‌شنبه 13 آذرماه از طریق سایت به‌نشر به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com و www.m.Behnashr.com و کانال اطلاع‌رسانی مسابقه به نشانی @ debelzolfa به همراه دستورالعمل پاسخگویی منتشر می‌شود و شرکت‌کنندگان تا پایان آذرماه فرصت شرکت در مسابقه را دارند.
وی با اشاره به اینکه تاریخ برگزاری قرعه‌کشی نهایی مسابقه کتابخوانی «دعبل و زلفا» متعاقبا اعلام می‌شود، افزود: رمان جذاب و خواندنی«دعبل و زلفا» ویژه شرکت در مسابقه با تخفیف 50 درصدی و به قیمت 12500 تومان به فروش می‌رسید.
وی در پایان جوایز قرعه‌کشی نهایی مسابقه کتابخوانی «دعبل و زلفا» را یک دستگاه خودروی سواری و هشت کمک هزینه سفر به عتبات عالیات اعلام کرد.
یادآور می‌شود: رمان «دعبل و زلفا» برگرفته از رویدادی واقعی در تاریخ است که بیانگر سرگذشت زندگی دعبل شاعر و ذاکر فضائل اهل بیت(ع) و داستان آشنایی وی با همسرش زلفا، رویدادی عاشقانه را دل تاریخ روایت می کند که در این کتاب، مقاطعی از زندگی دعبل در زمان امام موسی کاظم(ع) و امام رضا(ع) به صورت داستانی کنکاش شده است و این اثر در مدت یک سال توسط به‌نشر توانسته به تیراژ 46 هزار نسخه برسد. 
 
«دعبل و زلفا»- مسابقه کتابخوانی- کتاب-رمان-به نشر 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.