شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

سرگروه سفیران قرآنی پاکستان:

روش‌های آموزش قرآن در آستان قدس رضوی منحصربه‌فرد است

سرگروه سفیران قرآنی پاکستان گفت: روش‌های آموزش قرآن در آستان قدس رضوی منحصربه‌فرد است و نمونه آن را در هیچ کجای جهان نمی‌توان دید. 
روش‌های آموزش قرآن در آستان قدس رضوی منحصربه‌فرد است

به گزارش آستان فرهنگ، شمائله زینبی سرگروه سفیران قرآنی پاکستان صبح امروز در حاشیه بازدید فعالان قرآنی پاکستانی از گنجینه قرآن و نفایس آستان قدس رضوی و موزه مرکزی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، اظهار کرد: پیش از سفر به ایران کارگاه آموزشی چنده روزه‌ای برای اساتید مراکز قرآنی در پاکستان برگزار شد که پس از ارزیابی برنامه‌ریزی‌شده اساتید منتخب برای آموزش‌های تکمیلی به ایران سفر کنند.
وی ادامه داد: با حضور 20 نفر از بانوان فعال مؤسسات و مراکز قرآنی در قالب گروه سفیران قرآنی پاکستان بازدیدی از مراکز قرآنی در حرم مطهر رضوی داشته‌ایم. روش‌های آموزش قرآن در آستان قدس رضوی منحصربه‌فرد است و نمونه آن را در هیچ کجای جهان نمی‌توان دید.
زینبی با اشاره به حضور فعالان قرآنی از سراسر کشور پاکستان در این بازدید، تأکید کرد: فعالیت‌های قرآنی که در آستان قدس رضوی انجام می‌شود بسیار گسترده و ایده پذیر است. در بازدیدی که از مراکز قرآنی داشتیم با روش‌های نوین جذب نیرو، آموزش قرآن برای نونهالان و کودکان آشنا شدیم.
زینبی خاطرنشان کرد: آموزش قرآن در پاکستان بسیار مهجور واقع‌شده است و امیدواریم با روش‌های نوینی که در سفر خود به مشهد داشته‌ایم بتوانیم آموزش قرآن را به‌صورت گسترده‌تر ادامه دهیم. 
 
قرآن-بازدید-سفیران قرآنی-آستان قدس رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.