شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

مدیر جشنواره‌ها، همایش‌ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی خبر داد؛

آغاز به‌کار طرح ملی قرائت زیارت امین‌الله در ۸۰ مسجد شهر مشهد

مدیر جشنواره‌ها، همایش‌ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: طرح ملی قرائت زیارت امین‌الله در ۸۰ مسجد شهر مشهد آغاز به کار کرده است. 
آغاز به‌کار طرح ملی قرائت زیارت امین‌الله در ۸۰ مسجد شهر مشهد


     به گزارش آستان فرهنگ محمد حسن محمدیان در گفت‌وگو با آستان نیوز گفت: طرح ملی قرائت زیارت امین الله در ۸۰ مسجد شهر مشهد آغاز به کار کرده و بناست در پایان سال ۹۷، در ۳۵ هزار مسجد در سراسر کشور اجرا شود.
وی افزود: زیارت امام رضا علیه‌السلام همراه با قرائت زیارت امین الله در روزهای چهارشنبه که منسوب به این امام همام است، در مساجد کشور با هدف نهادینه کردن زیارت‌خوانی و ارتباط هرچه بیشتر مردم با امام مهربانی‌ها برگزار می‌شود.
مدیر جشنواره‌ها، همایش‌ها و جوایز ادبی هنری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی ادامه داد: مجری این برنامه در مشهد و سراسر کشور کانون فرهنگی جوادالائمه علیه‌السلام است و برنامه‌ریزی‌شده تا این برنامه به‌عنوان یک آیین نیکو در ۱۱۰ هزار مرکز آموزشی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برگزار شود.
محمدیان تأکید کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده برای نهادینه شدن این آیین مذهبی در میان مساجد شهر، آستان قدس رضوی تا پایان سال ۹۸ با اعزام مداح و اهدای اقلام فرهنگی و هدایای متبرک حرم رضوی از این برنامه حمایت خواهد کرد. تاکنون نیز به نیابت از امام هشتم علیه‌السلام هر هفته به ۸ مسجد سطح شهر مشهد مداح اعزام شده است. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.