شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

مدیر سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی:

تدوین الگوی تربیتی برای مدارس امام رضا علیه‌السلام اولویت اصلی است

مدیر سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: اولویت اصلی ما تدوین الگوی تربیتی در مدارس امام رضا علیه‌السلام است. 
تدوین الگوی تربیتی برای مدارس امام رضا علیه‌السلام اولویت اصلی است

به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حجت گنابادی‌نژاد در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی اظهار کرد: یکی از اولویت اصلی ما تدوین الگوی تربیتی است که تا حدی شرایط آن فراهم شده اما رسیدن به این هدف نیازمند تلاش و مجاهدت‌های بیشتری است.
وی با تاکید بر اینکه باید نتایج تاثیرات مدارس امام رضا علیه‌السلام را در تعاملات اجتماعی و فرهنگی نسل جوان جستجو کنیم تصریح کرد: تولیت آستان قدس رضوی تاکید فراوانی در بحث تحول و ابتکار دارد تا مدارس امام رضا علیه‌السلام به مدل خوبی در عرصه‌های آموزشی، مدیریتی، فرهنگی و تربیتی تبدیل شود.
گنابادی نژاد گفت: تعلیم و تربیت در منشور ارزشی و اعتقادی انقلاب اسلامی جایگاه والایی دارد که در اهمیت آن تردیدی نیست. امروزه معلمان ما با تمسک به ارزش‌های انقلاب اسلامی و اهل بیت علیهم‌السلام در سنگر تعلیم و تربیت مشغول خدمت‌رسانی هستند؛ اما معلمان مدارس امام رضا علیه‌السلام به دلیل این که توفیق خدمت در مجموعه‌ای منتسب به حضرت رضا علیه‌السلام را دارند دارای مقام بالاتری هستند.
مدیر سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، تربیت در سایه‌ فرهنگ رضوی را بزرگترین مزیت‌ مدارس امام رضا علیه‌السلام برشمرد و بیان کرد: همین دلیلی است تا خانواده‌ها با اطمینان خاطر فرزندان خود را به این مدارس بسپارند.
وی در ادامه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره تولیت فقید آستان قدس رضوی؛ آیت الله واعظ طبسی، اظهار کرد: ایشان در طول 30 سال خدمت خالصانه خود تلاش‌های بسیاری در حوزه تعلیم و تربیت انجام داد تا این مجموعه‌ در طراز انقلاب اسلامی باشد.
گنابادی‌نژاد همچنین ضمن قدردانی از زحمات محمد تقی فخریان، گفت: در طول سال‌های گذشته خادمان بسیاری در ‌مجموعه بنیاد فرهنگی رضوی توفیق خدمت‌گذاری داشتند که همه متعهد به ارزش‌های دینی و انقلابی بودند.
وی اضافه کرد: خدمات آقای فخریان نیز بسیار قابل تحسین است؛ ایشان یک چهره شناخته شده در سطح استان و کشور است که در عرصه های مدیریتی، جهادی و پرتلاش عمل کرده است.
گفتنی است؛ در پایان مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات 4 ساله محمد تقی فخریان قدردانی شد. 
 
بنیاد_فرهنگی_رضوی مدیر_عامل گنابادی_نژاد آستان_فرهنگ سازمان_فرهنگی_آستان_قدس_رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.