شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

حماسه حضور دانش‌آموزان مدارس امام رضا علیه‌السلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دانش‎آموزان مدارس امام رضا علیه‌السلام با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان‎های انقلاب و رهبری تجدید بیعت کردند و حماسه‌ای دیگر آفریدند. 
حماسه حضور دانش‌آموزان مدارس امام رضا علیه‌السلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش استان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار مشهد با حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، بار دیگر حماسه‌ای وصف‌ناپذیر از بصیرت و ولایتمداری خلق کردند.
دانش آموزان رضوی نیز در این موج خروشان و همگام با سایر هموطنان ندای لبیک با رهبری و ولایت فقیه را سر دادند و با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
در این گردهمایی حضور گسترده دانش‌آموزان همراه با والدین، صحنه‌هایی زیبا و به یاد ماندنی از وفاداری به آرمان‌های مقدس شهدا، بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر ‌انقلاب ‌را رقم زد.
دانش آموزان با در دست داشتن پلاکاردهایی از موفقیت‌های این انقلاب، شعار‌های «میثاق با شهیدان، میثاق با امام است»، «اطاعت از رهبری، حفظ خط امام است»، «الله اکبر -خامنه‌ای رهبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل‌سعود خائن» سر دادند.
گفتنی است؛ در این راهپیمایی باشکوه کلیه دانش‎آموزان مدارس امام رضا علیه السلام به اتفاق اولیا و در کنار معلمان و مدیران، در صحن جامع رضوی حرم مطهر رضوی اجتماع یافتند و فریضه نماز ظهر و عصر را همراه با جماعت اقامه کردند. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي»
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.