شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه دوم سال اعلام شد

مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه دوم سال 1396، از ساعت 8:30 تا ساعت 16:15، آماده خدمات‌رسانی به اهل علم و فرهنگ است. 
زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه دوم سال اعلام شد

به گزارش آستان فرهنگ به نقل از آستان نیوز، دوستداران هنرهای ایرانی – اسلامی می‌توانند از روز شنبه، یکم مهر سال جاری، از خدمات کتابخانه‌ای و موزه‌ای این موقوفه فرهنگی آستان قدس رضوی در تهران، همه روزه جز جمعه‌ها و روزهای تعطیل رسمی، در ساعت اعلام شده بهره‌مند شوند.
موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی کشور با برخورداری از گنجینه‌ای غنی از آثار تاریخی و هنری در تالارهای گوناگون؛ از تالار هزار داستان و تالار تمبر گرفته تا تالار آثار خوش‌نویسی و نگارگری، تالار آثار خاندان غفاری و کمال‌الملک، پذیرای هنردوستان است.
همچنین کتابخانه ملی ملک که یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌‌های خطی به‌شمار می‌رود، آماده میزبانی از محققان داخلی و خارجی است.  
کتابخانه و موزه ملی ملک به همت حاج حسین آقا ملک، بزرگترین واقف معاصر ایران در سال 1316 خورشیدی بر بارگاه ملکوتی امام رضا علیه‌السلام وقف شده است و علاوه بر ارائه خدمات کتابخانه‌ای و موزه‌ای، با برگزاری نمایشگاه‌های جذاب و خلاقانه، کارگاه‌ها و نشست‌های علمی و تخصصی در حوزه هنرهای ایرانی اسلامی فعالیت می‌کند.
لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کتابخانه و موزه ملی ملک واقع در تهران، میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد، از خدمات این موقوفه فرهنگی استفاده کنند. 
 
خدمات_رسانی نیمه_دوم کتابخانه_موزه_ملی_ملک آستان_فرهنگ سازمان_فرهنگی_آستان_قدس_رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.