شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

کارگاه طراحی پوستر «نقش بهشت» با رضایت هنرمندان گرافیک کشوری به کار خود پایان داد

کارگاه کشوری تولید پوستر «نقش بهشت» که به همت موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی طی سه روز متوالی در جوار حرم رضوی برگزار شد، با رضایت هنرمندان شرکت‌کننده به کار خود پایان داد. 
کارگاه طراحی پوستر «نقش بهشت» با رضایت هنرمندان گرافیک کشوری به کار خود پایان داد

به گزارش آستان نیوز در آیین اختتامیه، رضا کاسبکار، هنرمند گرافیست مازندرانی برگزاری این کارگاه و حضور در این مکان را لطف حضرت ثامن‌الحجج علیه‌السلام عنوان کرد و گفت: این کارگاه، دغدغه چندین ساله هنرمندان ارزشی بود که همیشه درصدد بودند در حوزه اهل بیت علیهم‌السلام چنین کار بزرگی را رقم بزنند.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با برپایی کارگاه نقش بهشت، هنرمندان توانستند از این نقوش به نحو احسن در قالب پوستر در فضاهای مختلف استفاده کنند.
حجت‌الاسلام مرتضی حاجیانی هنرمندی از شهر قم نیز در همین رابطه گفت: کارگاه نقش بهشت به خاطر نزدیکی به حرم مطهر حضرت رضا علیه‌السلام و همراهی و همدلی هنرمندان، یک کارگاه خاص و ویژه بود.
وی افزود: در این کارگاه همه تلاش کردند تا به قول استاد نجابتی: «در بهتر خادمی کردن برای امام رضا علیه‌السلام اول شوند.»
سید مهدی میرحیدری هنرمند گرافیست دیگری از شهر قم نیز در رابطه با برگزاری کارگاه نقش بهشت گفت: این کارگاه سال گذشته در شهر قم برگزار شد و امسال نیز خوشبختانه توفیق داشتیم برای شرکت در آن، در محضر مقدس حضرت علی‌بن موسی‌الرضا علیهماالسلام حضور داشته باشیم.
وی بیان داشت: تفاوت این کارگاه با کارگاه‌های دیگر در این است که اینجا رقابت کمتری دیده می‌شود و بیشتر کار گروهی و استفاده از تجربیات دیگران مشهود است.
گفتنی است آیین اختتامیه دومین کارگاه تولید پوستر نقش بهشت، جمعه 23 تیر ماه با حضور مدیر عامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، مسئولین مطرح استانی، استادان مشهور گرافیک کشور و جمعی از هنرمندان گرافیک سرتاسر کشور در تالار همایش‌های بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد.
یادآوری می‌شود کارگاه پوستر تخصصی «نقش بهشت» در روزهای 21 ،22 و 23 تیر با هدف آموزش و ارتقای سطح کیفی هنرمندان با رویکرد محتوایی احادیث رضوی، شناخت القاب امام رضا علیه‌السلام و موضوع خدمت به محرومین و عدالت اجتماعی در سیره معصومین علیهم‌السلام در جوار حرم مطهر رضوی و در محل تالار همایش‌های بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار شد. 
 
کارگاه ، نقش_بهشت ، پوستر ، هنر ، گرافیک ، آفرینشهای_هنری ، آستان_فرهنگ ، سازمان_فرهنگی_آستان_قدس_رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.