شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

در 3 ماهه ابتدایی سال 96 صورت گرفت؛

بازدید 35 هزار نفر از موزه آثار و اسناد شهید مدرس(ره)

سی‌وپنج هزار نفر از ابتدای سال 96 از موزه آثار و اسناد شهید آیت الله مدرس(ره) بازدید کردند. 
بازدید 35 هزار نفر از موزه آثار و اسناد شهید مدرس(ره)

به گزارش آستان نیوز، مدیرعامل آستان حضرت حسین بن موسی‌الکاظم علیهماالسلام و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: موزه شهید مدرس (ره) در 3 ماه اخیر  پذیرایی بیش از 90 اردوی دانش آموزی شهرهای مختلف از جمله کاشمر، بجستان، فریمان، تربت حیدریه، زاوه، رشتخوار، جغتای و ... بوده است.
سپهریان با بیان اینکه موزه شهید مدرس(ره) یکی از مراکز مهم فرهنگی در شهر کاشمر است که در طول سال به خصوص در ایام نوروز و تعطیلات تابستانی بیشترین بازدید کننده را دارد، عنوان کرد: در ایام نوروز بیش از 22 هزار نفر از این موزه بازدید کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است.
 وی افزود: هم چنین بیش از 3000 نفر در قالب 70 گروه اردویی دانش آموزی در اردیبهشت ماه از موزه شهیدمدرس(ره) بازدید کردند و از برنامه‌های فرهنگی زیارتگاه مشتمل بر سخنرانی و ادعیه خوانی بهره‌مند شدند.
سپهریان ادامه داد: مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) با جمع آوری اسناد، تصاویر و برخی از وسایل شهید آیت الله مدرس(ره) سعی کرده است به معرفی و نکوداشت این عالم بزرگوار بپردازد و با فراهم کردن زمینه بازدید گروه‌های اردویی دانش‌آموزی، اهدای بسته‌های فرهنگی، برگزاری مسابقات مختلف علمی پژوهشی و جلسات پرسش و پاسخ ، دانش‌آموزان را با شخصیت شهید آیت ا... مدرس(ره) آشنا کند.
یادآور می‌شود: موزه‌ آثار و اسناد شهید مدرس(ره) به همت مجتمع فرهنگی شهید آیت الله مدرس(ره) توسط آستان قدس رضوی در آذرماه سال 1383 همزمان با شصت و هفتمین سالگرد شهادت آن عالم فقیه و مجاهد خستگی‌ناپذیر گشایش یافته است. 
 
موزه ، آثار ، اسناد ، شهیدمدرس ، حسین_بن_موسی ، آستان_فرهنگ ، سازمان_فرهنگی_آستان_قدس_رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.