شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

تشرف دویست هزار نفر به زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره)

از ابتدای سال 96 بیش از دویست هزار نفر از اقصی نقاط کشور به زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره) مشرف و از خدمات رفاهی زیارتی این مجموعه بهره‌مند شدند. 
تشرف دویست هزار نفر به زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره)

به گزارش آستان نیوز، مدیر عامل موسسه آستان حضرت حسین بن موسی‌الکاظم علیهماالسلام و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: مجتمع فرهنگی شهید آیت‌الله مدرس(ره) با دارا بودن فضای مطلوب و زیبا، امکانات و خدمات رفاهی در طول سال پذیرای بیش از 2 میلیون زائر از اقصی نقاط کشور می باشد.
حمزه سپهریان با اشاره به افزایش 12 درصدی تشرف زائران نسبت به مدت مشابه سال قبل عنوان کرد: خوشبختانه در ایام نوروز سال 96 بیش از 90 هزار زائر به زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره) کاشمر مشرف شدند و چهار هزار و پانصد نفر از خدمات  زائر سرا، 2 هزار نفر از خدمات سالن های اجتماعات و پانزده هزار نفر از خدمات اسکان موقت بهره‌مند شدند.
وی تصریح کرد: مجتمع فرهنگی شهید آیت‌الله مدرس(ره) همواره تلاش ‌می‌کند با برگزاری برنامه‌های مختلف ویژه زائران و مجاوران در حوزه ‌های علوم قرآنی و معارف اسلامی، نماز و دعا، تبلیغات و انتشارات مذهبی و فرهنگی، هنری و ورزشی زائران را بیش از پیش با زندگی و شخصیت شهید آیت‌الله مدرس(ره) آشنا کند.
سپهریان ارائه تسهیلات رفاهی - عبادی به زائران و زائر محوری را از جمله اولویت‌ های زیارتگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره) برشمرد و افزود: در این زیارتگاه برای رفاه حال زائران دفتر زائر سرا به صورت شبانه‌روزی فعالیت ‌می‌کند و زائران می‌توانند از خدمات این مجموعه از جمله 5 باب مهمانپذیر با تجهیزات کامل، 20 اتاق، 2 سالن اجتماعات، آشپزخانه، پارکینگ، فضای بازی کودکان، کتابخانه و فرهنگسرا، خدمات اینترنتی، سکوهای اقامتی، فضای سبز با گل‌های متنوع و آب نماهای زیبا همراه با معماری اسلامی استفاده کنند.
 وی یادآور شد: موزه آثار و اسناد شهید آیت‌الله مدرس(ره) نیز در این مجموعه از ساعت 8 صبح الی 20 شب به صورت رایگان برای بازدید عموم دایر است.
  
 
زیارت ،زیارتگاه ، شهیدمدرس ، حسین_بن_موسی ، آستان_فرهنگ ، سازمان_فرهنگی_آستان_قدس_رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.