شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

برگزاری طرح تابستانی کلاس‌های تکواندو در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی طرح تابستانی کلاس‌های ورزشی رشته تکواندو برگزار می‌شود. 
برگزاری طرح تابستانی کلاس‌های تکواندو در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

به گزارش آستان نیوز، رئیس هیئت تکنوادو آستان قدس رضوی، با اشاره به این مطلب عنوان کرد: امسال نیز همانند سال‌های گذشته همزمان با فرا رسیدن ایام تعطیلات تابستان طرح اوقات فراغت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در رشته‌های مختلف آغاز شده است، یکی از این رشته‌ها که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته، رشته تکواندو است.
حسین حسین زاده تصریح کرد: امسال در بخش پسران تعداد 110 نفر در نوبت‌های صبح و بعد از ظهر ثبت نام کردند که این افراد برای نخستین بار این رشته ورزشی را دنبال می‌کنند.
وی ابراز کرد: خروجی این طرح تابستانی، استعدادیابی و پیکرسنجی علاقمندان به این رشته ورزشی است که بعد از اتمام این دوره‌ها و اطمینان از استعداد آنان در رشته تکواندو به سمت کلاس‌های ثابت و زیر نظر اساتید مطرح و با تجربه سوق داده می‌شوند تا این رشته را دنبال کنند و نتیجه خوبی حاصل شود.
حسین‌زاده، به برگزاری این کلاس‌ها ویژه دختران اشاره و اظهار کرد: همچنین تعداد 140 نفر از علاقمندان دختر اعم از 80 نفر در نوبت صبح و 60 نفر در نوبت بعد از ظهر در این رشته ورزشی شرکت کرده‌اند.
وی به معرفی این رشته ورزشی اشاره کرد و گفت: تکواندو یک هنر رزمی کره‌ای و یکی از ورزش‌های المپیکی است. تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است. تکواندو یک رشته رزمی مدرن محسوب می‌شود که پس از جنگ جهانی دوم با کوشش استادان هنرهای رزمی کره جنوبی و با تلفیق رشته اوکیناوایی کاراته به ویژه سبک شوتوکان، هنرهای رزمی چینی و هنرهای رزمی سنتی کره‌ای همچون تکیون و سوباک پایه‌گذاری شد. 
 
اوقات_فراغت ، تعطیلات ، تابستان ، ورزش ، تکواندو ، تربیت_بدنی ، آستان_فرهنگ ، سازمان_فرهنگی_آستان_قدس_رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.