شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام جواد علیه‌السلام: من ضامن بهشت برای کسی هستم که قبر پدرم را در طوس زیارت کند و حق او را بشناسد.

رونمایی از سالنامه نشریات آستان قدس رضوی

سالنامه نشریات آستان قدس رضوی از بازه زمانی مهر 1394 تا مهر 1395 در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور رونمایی شد. 
رونمایی از سالنامه نشریات آستان قدس رضوی
 
به گزارش آستان نیوز، رئیس گروه تبلیغی اجتماعی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این خصوص گفت: سالنامه نشریات آستان قدس رضوی با هدف تبیین جایگاه و موقعیت نشریات آستان قدس رضوی، به شرح کامل نشریات آستان قدس رضوی می‌پردازد.
 محمد حسن محمدیان عنوان کرد: فعالیت نشریات آستان قدس رضوی از ابتدا تاکنون و نگاهی اجمالی به نشریات مختلف با رویکردهای علمی، خبری و اطلاع رسانی، دانشجویی و نشریات الکترونیکی این آستان مقدس در بازه زمانی مهر سال 1394 تا مهرماه سال 1395 از جمله مطالب این سالنامه است.
محمدیان تصریح کرد: این سالنامه، اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار علاقه‌مندان در حوزه مطبوعات و نشریات آستان قدس رضوی قرار می دهد، چرا که اطلاعات جمع آوری شده در این سالنامه مدون و از نوع توصیفی است.
وی ادامه داد:  براساس این سالنامه 31 نشریه در آستان قدس رضوی با رویکردهای علمی- پژوهشی، علمی- ترویجی و علمی- تخصصی، فرهنگی، اجتماعی،  اطلاع‌رسانی، دانشجویی و الکترونیکی  منتشر می‌شود که 15 عنوان نشریه رسمی و دارای مجوز از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
رئیس گروه تبلیغی اجتماعی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: براساس این سالنامه، آستان قدس رضوی دارای 11 عنوان نشریه علمی (شامل نشریات علمی، پژوهشی، علمی ترویجی و علمی تخصصی)، 12 عنوان نشریه فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و اطلاع رسانی، 6 عنوان نشریه دانشجویی و 2 عنوان نشریه الکترونیکی است.
لازم به توضیح است که تولید 31 نشریه یاد شده مربوط به حوزه‌های سازمان مرکزی آستان قدس رضوی، مؤسسات فرهنگی و مؤسسات اقتصادی آستان قدس رضوی می‌باشند. 
 
سالنامه نشریات 94-95_آخرین محصول_سازمان فرهنگی_آستان قدس رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
فراخوان ايده هاي خلاقانه خدمت به امام رضا عليه السلام
وقف و نذر
.