شنبه 16 مهر 1393
ارتباط با ما : 7-32291620-051
Farhangi@aqr.ir
 

امام رضا علیه‌السلام: روز مباهله مزیتی است که هیچ کس در آن بر اهل بیت علیهم‌السلام پیشی نگرفته است. عیون اخبارالرضا

رونمایی از سالنامه نشریات آستان قدس رضوی

سالنامه نشریات آستان قدس رضوی از بازه زمانی مهر 1394 تا مهر 1395 در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور رونمایی شد. 
رونمایی از سالنامه نشریات آستان قدس رضوی
 
به گزارش آستان نیوز، رئیس گروه تبلیغی اجتماعی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این خصوص گفت: سالنامه نشریات آستان قدس رضوی با هدف تبیین جایگاه و موقعیت نشریات آستان قدس رضوی، به شرح کامل نشریات آستان قدس رضوی می‌پردازد.
 محمد حسن محمدیان عنوان کرد: فعالیت نشریات آستان قدس رضوی از ابتدا تاکنون و نگاهی اجمالی به نشریات مختلف با رویکردهای علمی، خبری و اطلاع رسانی، دانشجویی و نشریات الکترونیکی این آستان مقدس در بازه زمانی مهر سال 1394 تا مهرماه سال 1395 از جمله مطالب این سالنامه است.
محمدیان تصریح کرد: این سالنامه، اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار علاقه‌مندان در حوزه مطبوعات و نشریات آستان قدس رضوی قرار می دهد، چرا که اطلاعات جمع آوری شده در این سالنامه مدون و از نوع توصیفی است.
وی ادامه داد:  براساس این سالنامه 31 نشریه در آستان قدس رضوی با رویکردهای علمی- پژوهشی، علمی- ترویجی و علمی- تخصصی، فرهنگی، اجتماعی،  اطلاع‌رسانی، دانشجویی و الکترونیکی  منتشر می‌شود که 15 عنوان نشریه رسمی و دارای مجوز از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
رئیس گروه تبلیغی اجتماعی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: براساس این سالنامه، آستان قدس رضوی دارای 11 عنوان نشریه علمی (شامل نشریات علمی، پژوهشی، علمی ترویجی و علمی تخصصی)، 12 عنوان نشریه فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و اطلاع رسانی، 6 عنوان نشریه دانشجویی و 2 عنوان نشریه الکترونیکی است.
لازم به توضیح است که تولید 31 نشریه یاد شده مربوط به حوزه‌های سازمان مرکزی آستان قدس رضوی، مؤسسات فرهنگی و مؤسسات اقتصادی آستان قدس رضوی می‌باشند. 
 
سالنامه نشریات 94-95_آخرین محصول_سازمان فرهنگی_آستان قدس رضوی 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
عبارات کلیدی:
امتیاز دهید
بیشتر بخوانید
تبادل نظر کاربران
.
 

گفتگو(بایگانی)

دسترسی سریع

اشتراک بسته تخصصی فرهنگی


* پست الکترونیک
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر

نشریه همگام.

طرح های فرهنگی.

.
وقف و نذر
.